1. Kattenoppas
  2. Schipluiden

Kattenoppas, Schipluiden

Een lieve kattenoppas verzorgt je kat aan huis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
MarindaM

1. Marinda

5.7 km
vanaf
€ 15
/dag

Zoomies & Zen met Marinda

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
MarindaM

1. Marinda

Zoomies & Zen met Marinda5.7 km
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
PratyakshP

2. Pratyaksh

5.1 km
vanaf
€ 20
/dag
5 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Dogs made me realize, they are true love!

Laatst actief: 6 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
PratyakshP

2. Pratyaksh

Dogs made me realize, they are true love!5.1 km
(5 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 6 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 20
/dag
BegumB

3. Begum

4.2 km - Delft
vanaf
€ 15
/dag

Animal Lover Ready to Care for Your Pets ♥️

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 6 dagen geleden
BegumB

3. Begum

Animal Lover Ready to Care for Your Pets ♥️4.2 km - Delft
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
SwastiS

4. Swasti

4.4 km
vanaf
€ 28
/dag
2 beoordelingen

Trustworthy and genuine care for your pets :)

Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
SwastiS

4. Swasti

Trustworthy and genuine care for your pets :)4.4 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 28
/dag
MinaM

5. Mina

2.9 km
vanaf
€ 15
/dag
2 beoordelingen

Where Your Pets Feel Safe, Loved, and Special

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
MinaM

5. Mina

Where Your Pets Feel Safe, Loved, and Special2.9 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
TessaT

6. Tessa

6.9 km
vanaf
€ 15
/dag
10 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Als de baas van huis is, ben ik er voor de kat!

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
TessaT

6. Tessa

Als de baas van huis is, ben ik er voor de kat!6.9 km
(10 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
"Tessa heeft prima voor Saartje gezorgd. Ze is een vriendelijke en betrouwbare oppas, gek op katten en dat is goed merkbaar."
InekeI
Beoordeling door Ineke
vanaf
€ 15
/dag
HannahH

7. Hannah

3.1 km
vanaf
€ 14
/dag
12 beoordelingen
6
terugkerende gasten

Pet Care Pro, Your Fur Buddy's Best Pal!

Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
HannahH

7. Hannah

Pet Care Pro, Your Fur Buddy's Best Pal!3.1 km
(12 beoordelingen)
6 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
"Hannah did an amazing job by catsitting our two cats. It was very nice to communicate with her and to plan the dates. She updated me very elaborate and it was such a relieve during our holiday that our cats were taken care off so well. Thank you Hannah!!"
PippaP
Beoordeling door Pippa
vanaf
€ 14
/dag
SantiagoS

8. Santiago

4.9 km
vanaf
€ 10
/dag
3 beoordelingen

Your pet’s second favorite human (after you, of course)

Laatst actief: 8 dagen geleden
SantiagoS

8. Santiago

Your pet’s second favorite human (after you, of course)4.9 km
(3 beoordelingen)
Laatst actief: 8 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
Shirley 🐾S

9. Shirley 🐾

3.4 km
vanaf
€ 25
/dag
2 beoordelingen

Happy paws & good vibes only🐱 🐕🌈

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
Shirley 🐾S

9. Shirley 🐾

Happy paws & good vibes only🐱 🐕🌈3.4 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
vanaf
€ 25
/dag
LeslieL

10. Leslie

3.5 km
vanaf
€ 14
/dag

Loving Fun Care for Your Dogs & Cats 🐾Cuddles Included!

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 12 dagen geleden
LeslieL

10. Leslie

Loving Fun Care for Your Dogs & Cats 🐾Cuddles Included!3.5 km
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 12 dagen geleden
vanaf
€ 14
/dag
GeorgeG

11. George

5.9 km
vanaf
€ 10
/dag
1 beoordeling

Loving Care Happy walks and home visits!

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Setter, Geka, German schepperd Kemi
GeorgeG

11. George

Loving Care Happy walks and home visits!5.9 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Setter, Geka, German schepperd Kemi
vanaf
€ 10
/dag
DonnaD

12. Donna

5 km
vanaf
€ 10
/dag
1 beoordeling

Betrouwbare oppas voor honden, katten en kleine dieren 💕

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
DonnaD

12. Donna

Betrouwbare oppas voor honden, katten en kleine dieren 💕5 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 10
/dag
SarahS

13. Sarah

3 km
vanaf
€ 10
/dag

your dog's new bestie as a volunteer at a shelters 🐾

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Mixed Kiki
SarahS

13. Sarah

your dog's new bestie as a volunteer at a shelters 🐾3 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Mixed Kiki
vanaf
€ 10
/dag
SachaS

14. Sacha

5.3 km
vanaf
€ 10
/dag

Echte dieren lievehebber

Antwoordt meestal binnen een dag
SachaS

14. Sacha

Echte dieren lievehebber 5.3 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 10
/dag
CarolineC

15. Caroline

3.4 km
vanaf
€ 12
/dag

Loving care for your fluffy buddy

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een uur
CarolineC

15. Caroline

Loving care for your fluffy buddy3.4 km
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 12
/dag
IdilI

16. Idil

4.3 km
vanaf
€ 10
/dag

Student who adores dogs!

Antwoordt meestal binnen een dag
IdilI

16. Idil

Student who adores dogs!4.3 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 10
/dag
AshwiniA

17. Ashwini

4.2 km
vanaf
€ 12,99
/dag

Funtastic Petcare!

Antwoordt meestal binnen een dag
AshwiniA

17. Ashwini

Funtastic Petcare!4.2 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 12,99
/dag
GeorgiaG

18. Georgia

3.7 km
vanaf
€ 15
/dag

Big heart for animals, ready to help out!

GeorgiaG

18. Georgia

Big heart for animals, ready to help out!3.7 km
vanaf
€ 15
/dag
oliviaO

19. olivia

5.2 km
vanaf
€ 10
/dag

Trusted animal lover offering Safety, Fun and Care!

Antwoordt meestal binnen enkele uren
oliviaO

19. olivia

Trusted animal lover offering Safety, Fun and Care!5.2 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 10
/dag
PayalP

20. Payal

4.9 km
vanaf
€ 20
/dag

Trusted Care, Wagging Tails Guaranteed

PayalP

20. Payal

Trusted Care, Wagging Tails Guaranteed4.9 km
vanaf
€ 20
/dag