1. Kattenoppas
  2. Nuenen

Kattenoppas, Nuenen

Een lieve kattenoppas verzorgt je kat aan huis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
CharityC

1. Charity

5 km
vanaf
€ 16
/dag
4 beoordelingen

petlover ☺️

Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
CharityC

1. Charity

petlover ☺️ 5 km
(4 beoordelingen)
Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Mijn poes is wat eenkennig en heeft dagelijks medicatie nodig. Bij het kennismaking gesprek kwam Charity zorgzaam over en ook poes accepteerde haar meteen. Ze heeft de periode dat ik weg was prima voor haar gezorgd, inclusief het toedienen van de medicatie."
DennisD
Beoordeling door Dennis
vanaf
€ 16
/dag
HilalH

2. Hilal

5.6 km
vanaf
€ 18
/dag
4 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Caring, experienced sitter for your pets

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
HilalH

2. Hilal

Caring, experienced sitter for your pets5.6 km
(4 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Hilal took wonderful care of our cat by visiting our home every day throughout our long vacation. Communication with her was excellent, and we could truly tell that she cared for our cat with genuine affection. It gave us great peace of mind knowing our cat was in such caring hands. We really appreciated her support and would happily recommend her to others."
NiluferN
Beoordeling door Nilufer
vanaf
€ 18
/dag
GulerG

3. Guler

5.4 km
vanaf
€ 10
/dag
1 beoordeling

Animal Lover Patient Student

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
GulerG

3. Guler

Animal Lover Patient Student5.4 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 10
/dag
AdamA

4. Adam

6.3 km
vanaf
€ 10
/dag
Nieuwe oppas

I listen to you and your pets

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: gisteren
AdamA

4. Adam

Nieuwe oppas
I listen to you and your pets6.3 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: gisteren
vanaf
€ 10
/dag
TimoT

5. Timo

4.8 km
vanaf
€ 12,5
/dag
Nieuwe oppas

oppas met liefde voor dieren met zelf 2 bengalen

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
TimoT

5. Timo

Nieuwe oppas
oppas met liefde voor dieren met zelf 2 bengalen 4.8 km
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 12,5
/dag
SharonS

6. Sharon

5.7 km
vanaf
€ 12,35
/dag
1 beoordeling

Ik houd van beestjes en werk zo'n 4 dagen per week thuis

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
SharonS

6. Sharon

Ik houd van beestjes en werk zo'n 4 dagen per week thuis5.7 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 12,35
/dag
AliceA

7. Alice

5.7 km
vanaf
€ 10
/dag
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Animal lover - really missing her life surrounded by animals

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
AliceA

7. Alice

Animal lover - really missing her life surrounded by animals5.7 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
IndyI

8. Indy

4 km
vanaf
€ 20
/dag

Dierenliefhebber met zorgzaam hart 🐶🤍

Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
IndyI

8. Indy

Dierenliefhebber met zorgzaam hart 🐶🤍4 km
Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 20
/dag
AslıA

9. Aslı

5 km
vanaf
€ 15
/dag
1 beoordeling

Caring student with a lifelong love for cats & dogs

Laatst actief: gisteren
AslıA

9. Aslı

Caring student with a lifelong love for cats & dogs 5 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 15
/dag
MelissaM

10. Melissa

5.7 km
vanaf
€ 13
/dag
1 beoordeling

Biologist and animal lover

Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
MelissaM

10. Melissa

Biologist and animal lover5.7 km
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 13
/dag
QinghuaQ

11. Qinghua

5.8 km
vanaf
€ 10
/dag

A proud catmom and petlover

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 3 dagen geleden
QinghuaQ

11. Qinghua

A proud catmom and petlover5.8 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
DefneD

12. Defne

5.1 km
vanaf
€ 10
/dag
Nieuwe oppas

Pet Lover Ready to Make Your Pet Feel at Home

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
DefneD

12. Defne

Nieuwe oppas
Pet Lover Ready to Make Your Pet Feel at Home5.1 km
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
EmreE

13. Emre

6.6 km
vanaf
€ 12,5
/dag

Your Pet’s Second Best Friend in Eindhoven

Laatst actief: 11 dagen geleden
EmreE

13. Emre

Your Pet’s Second Best Friend in Eindhoven 6.6 km
Laatst actief: 11 dagen geleden
vanaf
€ 12,5
/dag
AnaA

14. Ana

5.2 km
vanaf
€ 15
/dag

Dog lover, responsible and caring located near tu/e campus

Antwoordt meestal binnen een dag
AnaA

14. Ana

Dog lover, responsible and caring located near tu/e campus 5.2 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 15
/dag
ViktoriiaV

15. Viktoriia

6.6 km
vanaf
€ 10
/dag

Happy paws, happy days:)))

ViktoriiaV

15. Viktoriia

Happy paws, happy days:)))6.6 km
vanaf
€ 10
/dag
IlonaI

16. Ilona

5.9 km
vanaf
€ 17,5
/dag

Professional Pet Care with Knowledge, Love & Attention

IlonaI

16. Ilona

Professional Pet Care with Knowledge, Love & Attention5.9 km
vanaf
€ 17,5
/dag
AnnaA

17. Anna

4.3 km
vanaf
€ 25
/dag

Zorgzame dierenoppas voor honden & katten 🐾

AnnaA

17. Anna

Zorgzame dierenoppas voor honden & katten 🐾 4.3 km
vanaf
€ 25
/dag
AlexiaA

18. Alexia

6.7 km
vanaf
€ 20
/dag

Kind, loving & reliable care for your pet

AlexiaA

18. Alexia

Kind, loving & reliable care for your pet6.7 km
vanaf
€ 20
/dag
TessaT

19. Tessa

5 km
vanaf
€ 16
/dag
1 beoordeling

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
TessaT

19. Tessa

5 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
"Hele fijne oppas voor onze katten, betrouwbaar, lief en goed in de communicatie. "
BeritB
Beoordeling door Berit
vanaf
€ 16
/dag
SeeyaS

20. Seeya

6.2 km
vanaf
€ 15
/dag
1 beoordeling

Loving and Reliable Pet Sitter- Walks, and Home Visits 🐾

Antwoordt meestal binnen enkele uren
SeeyaS

20. Seeya

Loving and Reliable Pet Sitter- Walks, and Home Visits 🐾6.2 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Thank you looking after Olivia "
LeanneL
Beoordeling door Leanne
vanaf
€ 15
/dag