1. Kattenoppas
  2. Leiderdorp

Kattenoppas, Leiderdorp

Een lieve kattenoppas verzorgt je kat aan huis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
LeonoraL

1. Leonora

2.4 km
vanaf
€ 14
/dag
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

Enthousiaste dieren oppas!

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
LeonoraL

1. Leonora

Enthousiaste dieren oppas!2.4 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
"Hele fijne oppas voor mijn kat. Al twee keer voor mijn kat gezorgd. Laatste keer ook medicijnen gegeven en dat ging allemaal hartstikke goed. Volgende keer vraag ik haar weer. "
MirjamM
Beoordeling door Mirjam
vanaf
€ 14
/dag
MargotM

2. Margot

2.4 km
vanaf
€ 30
/dag
2 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Experienced & Certified - Big or Small, I Care for All! 🥰

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
MargotM

2. Margot

Experienced & Certified - Big or Small, I Care for All! 🥰2.4 km
(2 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
"Margot is een hele fijne oppassen, ze communiceert goed en stelt je als baasje gerust met fijne berichten en foto's. "
LoesL
Beoordeling door Loes
vanaf
€ 30
/dag
JanisJ

3. Janis

2.9 km
vanaf
€ 15
/dag
8 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Dierenliefhebber en kattenfanaat

Woont samen met 2 katten
JanisJ

3. Janis

Dierenliefhebber en kattenfanaat2.9 km
(8 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Woont samen met 2 katten
"We zijn ontzettend blij met Jane als oppas voor onze katten Frits en Ida. Vanaf het eerste contact hadden we een goed gevoel: ze is vriendelijk, betrouwbaar en duidelijk veel ervaring met katten. Tijdens onze vakantie stuurde Jane regelmatig updates, filmpjes en foto's, wat heel fijn was en ons met een gerust hart liet genieten van onze tijd weg. Ida, die normaal wat terughoudend is, voelde zich al snel op haar gemak bij Jane. Aan het eind van de twee weken liet ze zich zelfs voorzichtig aaien – echt bijzonder! Frits genoot zichtbaar van alle aandacht en de speelmomenten. Zo fijn om te merken dat onze katten echt in goede handen waren. Bij thuiskomst troffen we twee ontspannen, tevreden poezen aan en een keurig huis. Jane heeft niet alleen goed gezorgd, maar ook echt aandacht gehad voor hun gewoontes en karaktertjes. We kunnen Jane van harte aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een liefdevolle, zorgzame en betrouwbare kattenoppas."
JacorienJ
Beoordeling door Jacorien
vanaf
€ 15
/dag
LuanaL

4. Luana

3.4 km
vanaf
€ 12
/dag
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

uni student who would love to spend time with your furry best friend <3

Antwoordt meestal binnen een dag
LuanaL

4. Luana

uni student who would love to spend time with your furry best friend <33.4 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
"Luana took great care of our cat Typsy last weekend. She has such a calm and friendly personality and Typsy was immediately comfortable around her. Luana also kept us updated with regular messages and photos. We would definitely contact her again next time we need a catsitter. Thank you so much Luana!! "
GaryG
Beoordeling door Gary
vanaf
€ 12
/dag
KatK

5. Kat

2.4 km
vanaf
€ 8
/dag
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Geen eigen huisdier, wel alle liefde voor die van jou!

Antwoordt meestal binnen enkele uren
KatK

5. Kat

Geen eigen huisdier, wel alle liefde voor die van jou!2.4 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Kat heeft supergoed voor onze 2 poezen gezorgd. Ze hield ons regelmatig op de hoogte en is heel fijn in de omgang met dier èn mens! "
MariekeM
Beoordeling door Marieke
vanaf
€ 8
/dag
YanY

6. Yan

3.5 km
vanaf
€ 10
/dag
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Pet sitter for dogs and cats | walks & home visits

Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
YanY

6. Yan

Pet sitter for dogs and cats | walks & home visits3.5 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
BodineB

7. Bodine

0.7 km
vanaf
€ 15
/dag
Nieuwe oppas

Huisdieren zijn harige kinderen💛

Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
BodineB

7. Bodine

Nieuwe oppas
Huisdieren zijn harige kinderen💛0.7 km
Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 15
/dag
nazN

8. naz

3.4 km
vanaf
€ 20
/dag

Animal lover who grew up with cats & dogs 🐾

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
nazN

8. naz

Animal lover who grew up with cats & dogs 🐾3.4 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
WendelW

9. Wendel

4.4 km
vanaf
€ 12
/dag
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Betrouwbare dierenvriend uit Hoogmade🐾

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
WendelW

9. Wendel

Betrouwbare dierenvriend uit Hoogmade🐾4.4 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
vanaf
€ 12
/dag
RoosR

10. Roos

3.6 km
vanaf
€ 15
/dag
1 beoordeling

Persoonlijke oppas voor jouw unieke huisdier

Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
RoosR

10. Roos

Persoonlijke oppas voor jouw unieke huisdier3.6 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 15
/dag
MaximeM

11. Maxime

3 km
vanaf
€ 13
/dag

Dierenliefhebber loopt graag met jouw viervoeter (flexibel)

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 11 dagen geleden
MaximeM

11. Maxime

Dierenliefhebber loopt graag met jouw viervoeter (flexibel)3 km
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 11 dagen geleden
vanaf
€ 13
/dag
MaritM

12. Marit

4.4 km
vanaf
€ 10
/dag

Aandacht, beweging en liefde voor jouw huisdier

Antwoordt meestal binnen een uur
MaritM

12. Marit

Aandacht, beweging en liefde voor jouw huisdier4.4 km
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 10
/dag
AnnetteA

13. Annette

0.3 km
vanaf
€ 12
/dag

Betrouwbare dierenoppas met een hart voor dieren

Woont samen met 2 katten
AnnetteA

13. Annette

Betrouwbare dierenoppas met een hart voor dieren0.3 km
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 12
/dag
MahnazM

14. Mahnaz

3.6 km
vanaf
€ 15
/dag

Here I am, who cares for your pets when you are away

MahnazM

14. Mahnaz

Here I am, who cares for your pets when you are away3.6 km
vanaf
€ 15
/dag
SelinaS

15. Selina

1.1 km
vanaf
€ 16
/dag

Uw dier verveelt zich niet met mij als oppas

SelinaS

15. Selina

Uw dier verveelt zich niet met mij als oppas1.1 km
vanaf
€ 16
/dag
FêF

16. Fê

2.8 km
vanaf
€ 20
/dag
83 beoordelingen
27
terugkerende gasten

Fê pet sitter

Laatst actief: vandaag
Antwoordt meestal binnen een uur
FêF

16. Fê

Fê pet sitter2.8 km
(83 beoordelingen)
27 terugkerende gasten
Laatst actief: vandaag
Antwoordt meestal binnen een uur
"Absolutely brilliant pet sitter! We ask Fernanda to visit our 2 cats twice a day during our 4-days trip to Paris. Fernanda is very professional and responsible, and what is as much essential, she is very caring and kind to pets. One of our cats is allergic, so it was really important for us that the pet sitter were able to execute all the procedures properly. She visited them exactly on pre agreed time, fed, gave them water, dealt with a toilet and even played. We appreciated and enjoyed detailed photo reports after every visit - and, thus, thanks to Fernanda, we had this luxury possibility to be absolutely calm and not worried of cats during the trip. We are really glad for finding Fe and simply cannot recommend her enough! ❤️🐾"
DariaD
Beoordeling door Daria
vanaf
€ 20
/dag
EszterE

17. Eszter

2.7 km
vanaf
€ 15
/dag
31 beoordelingen
10
terugkerende gasten

Animal lover student :)

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
EszterE

17. Eszter

Animal lover student :)2.7 km
(31 beoordelingen)
10 terugkerende gasten
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
"This was the third time Eszter looked after my two cats, and once again, she did a fantastic job. She provided daily updates with photos and/or videos, which I really appreciated. Eszter goes above and beyond to ensure my cats are well cared for, giving me great peace of mind while I’m away. I highly recommend Eszter to anyone looking for a reliable, attentive, and caring cat sitter. I will definitely book her again in the future!"
selinaS
Beoordeling door selina
vanaf
€ 15
/dag
MarynaM

18. Maryna

3.2 km
vanaf
€ 13
/dag
1 beoordeling

Your Pets' New Friend - Loving Walks

Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
MarynaM

18. Maryna

Your Pets' New Friend - Loving Walks 3.2 km
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 13
/dag
BrittB

19. Britt

3.5 km
vanaf
€ 10
/dag

Diergeneeskunde student voor wandelingen en huisbezoeken

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen enkele uren
BrittB

19. Britt

Diergeneeskunde student voor wandelingen en huisbezoeken 3.5 km
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 10
/dag
DivyaD

20. Divya

2.9 km - Leiden
vanaf
€ 18
/dag
12 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Pawsitively Perfect Pet Sitting

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
DivyaD

20. Divya

Pawsitively Perfect Pet Sitting2.9 km - Leiden
(12 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Divya was an excellent pet sitter in every way: she was great with my dog who took to her right away; she was so reliable; and communication was perfect with her sending updates and pics and responding promptly to me. Would highly recommend her and would not hesitate to trust her with caring for my dog "
iraI
Beoordeling door ira
vanaf
€ 18
/dag