1. Kattenoppas
  2. Kwintsheul

Kattenoppas, Kwintsheul

Een lieve kattenoppas verzorgt je kat aan huis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
BegumB

1. Begum

6.3 km - Delft
vanaf
€ 15
/dag

Animal Lover Ready to Care for Your Pets ♥️

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 6 dagen geleden
BegumB

1. Begum

Animal Lover Ready to Care for Your Pets ♥️6.3 km - Delft
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
TessaT

2. Tessa

3.4 km
vanaf
€ 15
/dag
10 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Als de baas van huis is, ben ik er voor de kat!

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
TessaT

2. Tessa

Als de baas van huis is, ben ik er voor de kat!3.4 km
(10 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
"Tessa heeft prima voor Saartje gezorgd. Ze is een vriendelijke en betrouwbare oppas, gek op katten en dat is goed merkbaar."
InekeI
Beoordeling door Ineke
vanaf
€ 15
/dag
RiddhikaR

3. Riddhika

5.6 km
vanaf
€ 15
/dag

Loving & Reliable Pet Care – Happy Tails Guaranteed!

Laatst actief: 11 dagen geleden
RiddhikaR

3. Riddhika

Loving & Reliable Pet Care – Happy Tails Guaranteed!5.6 km
Laatst actief: 11 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
YannY

4. Yann

5.9 km
vanaf
€ 10
/dag
1 beoordeling

Enthousiaste oppasser met veel liefde en zorg voor elke hond

Laatst actief: 12 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
YannY

4. Yann

Enthousiaste oppasser met veel liefde en zorg voor elke hond5.9 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 12 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 10
/dag
DrikivetD

5. Drikivet

6.1 km
vanaf
€ 15
/dag

Experience vet offering as a petsitter!

Woont samen met 1 hond, 1 kat
Woont samen met PURE BREED OF MIX NINA
DrikivetD

5. Drikivet

Experience vet offering as a petsitter!6.1 km
Woont samen met 1 hond, 1 kat
Woont samen met PURE BREED OF MIX NINA
vanaf
€ 15
/dag
GülG

6. Gül

3.7 km
vanaf
€ 15
/dag
21 beoordelingen
8
terugkerende gasten

Kattenoppas Den Haag

Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
GülG

6. Gül

Kattenoppas Den Haag3.7 km
(21 beoordelingen)
8 terugkerende gasten
Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Gul heeft afgelopen weekend op de katten gelet en over een paar weken let ze weer op de katten. Ze gaat goedom met dieren, want ze zijn zelfs komen kijken wie er in hun huis rond liep en Gul mocht ze zelfs aaien. Dus is alles goed gegaan"
MichelM
Beoordeling door Michel
vanaf
€ 15
/dag
YananY

7. Yanan

3.9 km
vanaf
€ 10
/dag
1 beoordeling

Loving and Reliable Pet Sitter

Antwoordt meestal binnen een uur
YananY

7. Yanan

Loving and Reliable Pet Sitter3.9 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 10
/dag
MagdalenaM

8. Magdalena

6.1 km
vanaf
€ 25
/dag

Cats & Dog Lover Providing a Home Away From Home

Woont samen met 3 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
MagdalenaM

8. Magdalena

Cats & Dog Lover Providing a Home Away From Home6.1 km
Woont samen met 3 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/dag
MariiaM

9. Mariia

2.6 km - Den Haag
vanaf
€ 25
/dag
14 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Your animals is taken care of with a lot love and attention!!!

Woont samen met 2 katten
MariiaM

9. Mariia

Your animals is taken care of with a lot love and attention!!!2.6 km - Den Haag
(14 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Woont samen met 2 katten
"Maria is one of the best pet sitters I ever had. She is new to the website but she totally knows how to take care and communicate with animals specially cats. She visited my kitty twice a day and spent more than half hours everytime, she sent me photos and videos of playing with kitty and she was always available. Finally I got back home to a happy cat :) I strongly recommend her and will re-book with her in the future."
ParvanehP
Beoordeling door Parvaneh
vanaf
€ 25
/dag
YuliiaY

10. Yuliia

6.3 km
vanaf
€ 15
/dag

Caring and Responsible Pet Sitter You Can Trust, Reptiles

Antwoordt meestal binnen een dag
YuliiaY

10. Yuliia

Caring and Responsible Pet Sitter You Can Trust, Reptiles6.3 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 15
/dag
BasakB

11. Basak

6.3 km
vanaf
€ 22
/dag

Loving cat mom 🐱 | Experienced sitter in Den Haag 🏡

Woont samen met 2 katten
BasakB

11. Basak

Loving cat mom 🐱 | Experienced sitter in Den Haag 🏡6.3 km
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 22
/dag
AshwiniA

12. Ashwini

6.3 km
vanaf
€ 12,99
/dag

Funtastic Petcare!

Antwoordt meestal binnen een dag
AshwiniA

12. Ashwini

Funtastic Petcare!6.3 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 12,99
/dag
SindyS

13. Sindy

6.1 km
vanaf
€ 20
/dag

A Pet Sitter Who Loves Like You Do!

Woont samen met 1 kat
SindyS

13. Sindy

A Pet Sitter Who Loves Like You Do!6.1 km
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 20
/dag
MartinaM

14. Martina

5.7 km
vanaf
€ 20
/dag

Looking for afternoon companions

Antwoordt meestal binnen enkele uren
MartinaM

14. Martina

Looking for afternoon companions5.7 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 20
/dag
GabrielleG

15. Gabrielle

3.9 km
vanaf
€ 12,5
/dag
6 beoordelingen
2
terugkerende gasten

The Doggo Carer

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Mix Luna
GabrielleG

15. Gabrielle

The Doggo Carer 3.9 km
(6 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Mix Luna
vanaf
€ 12,5
/dag
AaronA

16. Aaron

5.4 km
vanaf
€ 15
/dag

Betrouwbare hondenoppas en uitlaatservice

AaronA

16. Aaron

Betrouwbare hondenoppas en uitlaatservice5.4 km
vanaf
€ 15
/dag
ZeyZ

17. Zey

5.7 km
vanaf
€ 30
/dag

Trust Your Pets with a Heart Full of Care!

ZeyZ

17. Zey

Trust Your Pets with a Heart Full of Care!5.7 km
vanaf
€ 30
/dag
SandeepS

18. Sandeep

4.5 km
vanaf
€ 19
/dag

Ervaren Hondenverzorger met Passie voor borstelen

SandeepS

18. Sandeep

Ervaren Hondenverzorger met Passie voor borstelen4.5 km
vanaf
€ 19
/dag
VikV

19. Vik

6.1 km
vanaf
€ 25
/dag
5 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Your dog’s safe space 🐾

Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
VikV

19. Vik

Your dog’s safe space 🐾6.1 km
(5 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 25
/dag