1. Kattenoppas
  2. Krimpen aan den IJssel

Kattenoppas, Krimpen aan den IJssel

Een lieve kattenoppas verzorgt je kat aan huis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
AracelyA

1. Aracely

4.5 km
vanaf
€ 10
/dag
2 beoordelingen

Friendly and experienced animal lover ready to help

Laatst gecontacteerd: vandaag
Antwoordt meestal binnen een dag
AracelyA

1. Aracely

Friendly and experienced animal lover ready to help4.5 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: vandaag
Antwoordt meestal binnen een dag
"Netjes en doet alles volgens afspraak, lief met onze dieren."
Pieter en DominiqueP
Beoordeling door Pieter en Dominique
vanaf
€ 10
/dag
LidalenaL

2. Lidalena

6.4 km
vanaf
€ 15
/dag
3 beoordelingen

Rotterdam Center Paws & Whiskers Care

Antwoordt meestal binnen enkele uren
LidalenaL

2. Lidalena

Rotterdam Center Paws & Whiskers Care6.4 km
(3 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Lidalena was an extremely thoughtful and attentive cat sitter. I have two cats, one of which is fairly shy and not particularly social with people he doesn't know, but Lidalena was patient, never pushed and, with the help of some tricks I had mentioned, managed to get him to feel comfortable and safe within a few days. She was also responsive before and during the catsitting, sending me videos everytime she went to take care of my cats and keeping me informed of any change in behavior (especially since a few days before leaving one of my cat started to exhibit some flu symptoms, but Lidalena was more than willing to keep an eye out for it). I would 100% recommend her. "
ElisaE
Beoordeling door Elisa
vanaf
€ 15
/dag
MarinaM

3. Marina

6 km
vanaf
€ 25
/dag
21 beoordelingen
7
terugkerende gasten

Experienced petsitter who will send you daily updates!

Antwoordt meestal binnen enkele uren
MarinaM

3. Marina

Experienced petsitter who will send you daily updates!6 km
(21 beoordelingen)
7 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Marina is a very good pet sitter, she took great care of my cat and aquarium, excellent communication, I received pictures and videos each day and everything went smoothly. "
-anonymized--
Beoordeling door -anonymized-
vanaf
€ 25
/dag
FloorF

4. Floor

4.7 km
vanaf
€ 18
/dag
36 beoordelingen
6
terugkerende gasten

Liefdevolle zorg voor je katten!

Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
FloorF

4. Floor

Liefdevolle zorg voor je katten!4.7 km
(36 beoordelingen)
6 terugkerende gasten
Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Dit was onze eerste ervaring met een oppas aan huis voor onze kat en het is erg goed bevallen. Floor stuurde tijdens onze vakantie nog een berichtje om te laten weten dat het goed ging, wat erg prettig was. De kat lijkt het ook prima te hebben gevonden."
NiekeN
Beoordeling door Nieke
vanaf
€ 18
/dag
Yev en ConstantY

5. Yev en Constant

6.3 km
vanaf
€ 15
/dag
1 beoordeling

Creatief duo vol liefde voor honden en katten

Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Yev en ConstantY

5. Yev en Constant

Creatief duo vol liefde voor honden en katten6.3 km
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
AnastasiiaA

6. Anastasiia

5 km
vanaf
€ 15
/dag
3 beoordelingen

Here to turn pet care into tail-wagging adventure

Laatst gereserveerd: vandaag
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
AnastasiiaA

6. Anastasiia

Here to turn pet care into tail-wagging adventure5 km
(3 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: vandaag
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
JoaquínJ

7. Joaquín

6 km - Rotterdam
vanaf
€ 10
/dag

Couple who loves dogs (24/7 available)

Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
JoaquínJ

7. Joaquín

Couple who loves dogs (24/7 available)6 km - Rotterdam
Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 10
/dag
JoryaJ

8. Jorya

2 km
vanaf
€ 16
/dag
Nieuwe oppas

Dierenliefhebber die met liefde op je vriendje past

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
JoryaJ

8. Jorya

Nieuwe oppas
Dierenliefhebber die met liefde op je vriendje past2 km
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 16
/dag
SaritaS

9. Sarita

6.4 km
vanaf
€ 10
/dag

Loving, reliable care for pets of all kinds 🐕🐈

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
SaritaS

9. Sarita

Loving, reliable care for pets of all kinds 🐕🐈6.4 km
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 10
/dag
FleurF

10. Fleur

6.3 km
vanaf
€ 10
/dag

Caring Pet Sitter Who Loves Long Walks

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
FleurF

10. Fleur

Caring Pet Sitter Who Loves Long Walks6.3 km
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
JedidjahJ

11. Jedidjah

5.9 km
vanaf
€ 10
/dag

Gediplomeerd dierverzorger met een groot hart voor dieren!

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
JedidjahJ

11. Jedidjah

Gediplomeerd dierverzorger met een groot hart voor dieren!5.9 km
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
VivekaV

12. Viveka

5.8 km
vanaf
€ 15
/dag

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
VivekaV

12. Viveka

5.8 km
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
DaraD

13. Dara

5 km
vanaf
€ 10
/dag

My service provides safety and satisfaction of your pet!

Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
DaraD

13. Dara

My service provides safety and satisfaction of your pet!5 km
Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 10
/dag
MadisonM

14. Madison

6.4 km
vanaf
€ 15
/dag

Caring Dog & Cat Sitter, Walks, Drop-ins & House Sitting

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
MadisonM

14. Madison

Caring Dog & Cat Sitter, Walks, Drop-ins & House Sitting6.4 km
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
jillJ

15. jill

2.9 km
vanaf
€ 10
/dag

vooral gezelligheid bieden voor uw beestje

Laatst actief: 11 dagen geleden
jillJ

15. jill

vooral gezelligheid bieden voor uw beestje2.9 km
Laatst actief: 11 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
MichellaM

16. Michella

5.7 km
vanaf
€ 10
/dag
1 beoordeling

Caring dog sitter in Rotterdam - experienced

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 13 dagen geleden
MichellaM

16. Michella

Caring dog sitter in Rotterdam - experienced 5.7 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 13 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
AsliA

17. Asli

5.9 km
vanaf
€ 10
/dag

Your furry friend’s caring companion 🐾✨

Antwoordt meestal binnen een uur
AsliA

17. Asli

Your furry friend’s caring companion 🐾✨5.9 km
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 10
/dag
ZoëZ

18. Zoë

6.1 km
vanaf
€ 13
/dag

Reliable caring sitter, loves long walks and all pets

ZoëZ

18. Zoë

Reliable caring sitter, loves long walks and all pets6.1 km
vanaf
€ 13
/dag
AnneA

19. Anne

3.3 km
vanaf
€ 15
/dag

ervaren en enthousiaste paraveterinair

Woont samen met 1 hond, 3 katten
Woont samen met Amerikaanse Stafford Bubbels
AnneA

19. Anne

ervaren en enthousiaste paraveterinair3.3 km
Woont samen met 1 hond, 3 katten
Woont samen met Amerikaanse Stafford Bubbels
vanaf
€ 15
/dag
Isa MaschaI

20. Isa Mascha

6 km
vanaf
€ 10
/dag

Liefdevolle en betrouwbare dierenoppas met ervaring

Isa MaschaI

20. Isa Mascha

Liefdevolle en betrouwbare dierenoppas met ervaring6 km
vanaf
€ 10
/dag