1. Kattenoppas
  2. Krimpen aan de Lek

Kattenoppas, Krimpen aan de Lek

Een lieve kattenoppas verzorgt je kat aan huis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
FienF

1. Fien

4.4 km
vanaf
€ 16
/dag
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Katten oppas

Laatst actief: 11 dagen geleden
Woont samen met 3 katten
FienF

1. Fien

Katten oppas4.4 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 11 dagen geleden
Woont samen met 3 katten
vanaf
€ 16
/dag
EllyE

2. Elly

3.2 km
vanaf
€ 20
/dag

Kalme kattenoppas Elly

EllyE

2. Elly

Kalme kattenoppas Elly 3.2 km
vanaf
€ 20
/dag
SylviaS

3. Sylvia

3.8 km
vanaf
€ 13
/dag
5 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Dierenoppas Sylvia

Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
SylviaS

3. Sylvia

Dierenoppas Sylvia3.8 km
(5 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Superblij met de goede zorgen voor Mike en Boris, snelle reactie op je aanvraag en snelle kennismaking. Uitgelegd wat ik wenste en aan alles is voldaan. En ook blij met de appjes met even hoe het met ze ging, vaak voorzien van een foto. Ik raad Sylvia dan ook aan als oppas! Nogmaals bedankt voor alles. "
JannetJ
Beoordeling door Jannet
vanaf
€ 13
/dag
MirjamM

4. Mirjam

2.8 km
vanaf
€ 18
/dag
28 beoordelingen
8
terugkerende gasten

Liefdevolle kattengek!🐈‍⬛🐈🥰

Antwoordt meestal binnen enkele uren
MirjamM

4. Mirjam

Liefdevolle kattengek!🐈‍⬛🐈🥰2.8 km
(28 beoordelingen)
8 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Mirjam heeft 2 weken voor onze katten Tinto en Diego gezorgd. Wij zijn super tevreden over haar! Ze heeft ons op de hoogte gehouden hoe het met de katten ging en ook fotootjes gestuurd. Toen we thuis kwamen was ons huis netjes, daar zorgt ze ook voor! We gaan vaker gebruik maken van Mirjam en de katten waren ook gek op haar! "
ClaudiaC
Beoordeling door Claudia
vanaf
€ 18
/dag
QianQ

5. Qian

5.7 km
vanaf
€ 15
/dag

A bond from the snow, now caring for 3 pets.

Antwoordt meestal binnen een dag
QianQ

5. Qian

A bond from the snow, now caring for 3 pets.5.7 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 15
/dag
LexiL

6. Lexi

4.8 km
vanaf
€ 15
/dag

The Californian Biologist

Antwoordt meestal binnen een dag
LexiL

6. Lexi

The Californian Biologist 4.8 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 15
/dag
Anne LindeA

7. Anne Linde

2.8 km
vanaf
€ 10
/dag

Betrouwbare uitlaat en oppas

Anne LindeA

7. Anne Linde

Betrouwbare uitlaat en oppas2.8 km
vanaf
€ 10
/dag
LarissaL

8. Larissa

4.8 km
vanaf
€ 20
/dag

Huisdierenoppas voor jouw trouwe vriend!

LarissaL

8. Larissa

Huisdierenoppas voor jouw trouwe vriend!4.8 km
vanaf
€ 20
/dag
destinyD

9. destiny

4.2 km
vanaf
€ 22
/dag

Betrouwbare overheidsmedewerker past op jouw hond!

destinyD

9. destiny

Betrouwbare overheidsmedewerker past op jouw hond!4.2 km
vanaf
€ 22
/dag
MagdaM

10. Magda

5 km
vanaf
€ 15
/dag

Loving person taking care of your pets

Woont samen met 1 kat
MagdaM

10. Magda

Loving person taking care of your pets5 km
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 15
/dag
SedefS

11. Sedef

3.6 km
vanaf
€ 30
/dag

Sedef the best nanny

Antwoordt meestal binnen een dag
SedefS

11. Sedef

Sedef the best nanny3.6 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/dag
DominiqueD

12. Dominique

6.8 km
vanaf
€ 30
/dag

Lieve oppas aangeboden, alle dieren mogelijk in het westland

Woont samen met 1 kat
DominiqueD

12. Dominique

Lieve oppas aangeboden, alle dieren mogelijk in het westland6.8 km
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 30
/dag