1. Kattenoppas
  2. Hendrik-Ido-Ambacht

Kattenoppas, Hendrik-Ido-Ambacht

Een lieve kattenoppas verzorgt je kat aan huis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
JedidjahJ

1. Jedidjah

2.8 km
vanaf
€ 10
/dag

Gediplomeerd dierverzorger met een groot hart voor dieren!

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
JedidjahJ

1. Jedidjah

Gediplomeerd dierverzorger met een groot hart voor dieren!2.8 km
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 10
/dag
BodineB

2. Bodine

0.8 km
vanaf
€ 19
/dag

Dierenvriend die houdt van wandelen🐶🦴

Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
BodineB

2. Bodine

Dierenvriend die houdt van wandelen🐶🦴0.8 km
Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 19
/dag
AnneA

3. Anne

5.7 km
vanaf
€ 15
/dag

ervaren en enthousiaste paraveterinair

Woont samen met 1 hond, 3 katten
Woont samen met Amerikaanse Stafford Bubbels
AnneA

3. Anne

ervaren en enthousiaste paraveterinair5.7 km
Woont samen met 1 hond, 3 katten
Woont samen met Amerikaanse Stafford Bubbels
vanaf
€ 15
/dag
TaylorT

4. Taylor

4 km
vanaf
€ 26
/dag
1 beoordeling

Experienced and reliable pet care!

Laatst actief: 5 dagen geleden
TaylorT

4. Taylor

Experienced and reliable pet care! 4 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 26
/dag
YvonneY

5. Yvonne

7 km
vanaf
€ 20
/dag
6 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Persoonlijke oppas in huiselijke omgeving

Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
YvonneY

5. Yvonne

Persoonlijke oppas in huiselijke omgeving 7 km
(6 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"It was our first time using this type of service and Yvonne made it worth it. She is very nice and friendly. Responds very quickly to messages and we could go on our holiday without any worries. The cats were happy so I was happy too 😄"
RenataR
Beoordeling door Renata
vanaf
€ 20
/dag
AndreaA

6. Andrea

6.7 km
vanaf
€ 14
/dag
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Cat Sitter & Feline Specialist | In-Home Care with Heart

Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
AndreaA

6. Andrea

Cat Sitter & Feline Specialist | In-Home Care with Heart6.7 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
"Lovely and caring petsitter. I felt very safe leaving Abby and Chester in her care, the daily photo/video updates really helped. It was good to see my cats were as loud and obnoxious with her as with me, haha ❤️"
NathalieN
Beoordeling door Nathalie
vanaf
€ 14
/dag
NikkiN

7. Nikki

6.2 km
vanaf
€ 10
/dag

Tijd en aandacht voor uw dier

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
NikkiN

7. Nikki

Tijd en aandacht voor uw dier6.2 km
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
IsaI

8. Isa

3.7 km - Dordrecht
vanaf
€ 15
/dag

Liefde, aandacht & een fijn 🏡 voor jouw dier

Laatst actief: 14 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
IsaI

8. Isa

Liefde, aandacht & een fijn 🏡 voor jouw dier3.7 km - Dordrecht
Laatst actief: 14 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 15
/dag
EllyE

9. Elly

3.2 km
vanaf
€ 20
/dag

Kalme kattenoppas Elly

EllyE

9. Elly

Kalme kattenoppas Elly 3.2 km
vanaf
€ 20
/dag
SylviaS

10. Sylvia

3.3 km
vanaf
€ 13
/dag
5 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Dierenoppas Sylvia

Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
SylviaS

10. Sylvia

Dierenoppas Sylvia3.3 km
(5 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Superblij met de goede zorgen voor Mike en Boris, snelle reactie op je aanvraag en snelle kennismaking. Uitgelegd wat ik wenste en aan alles is voldaan. En ook blij met de appjes met even hoe het met ze ging, vaak voorzien van een foto. Ik raad Sylvia dan ook aan als oppas! Nogmaals bedankt voor alles. "
JannetJ
Beoordeling door Jannet
vanaf
€ 13
/dag
RenéeR

11. Renée

4.2 km
vanaf
€ 9
/dag

Lief, rustig dierenvriendin

RenéeR

11. Renée

Lief, rustig dierenvriendin4.2 km
vanaf
€ 9
/dag
SydneyS

12. Sydney

3.7 km
vanaf
€ 20
/dag

Sydney’s Cat Care

Woont samen met 1 hond, 2 katten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
SydneyS

12. Sydney

Sydney’s Cat Care3.7 km
Woont samen met 1 hond, 2 katten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 20
/dag