1. Kattenoppas
  2. Gouda

Kattenoppas, Gouda

Een lieve kattenoppas verzorgt je kat aan huis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
MarjoleinM

1. Marjolein

4.3 km
vanaf
€ 19
/dag
13 beoordelingen
1
terugkerende gast

Honden uitlaatservice / oppas of huisbezoek voor katten

Laatst actief: 13 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
MarjoleinM

1. Marjolein

Honden uitlaatservice / oppas of huisbezoek voor katten4.3 km
(13 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 13 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
"We zijn met gerust hart op vakantie gegaan. Bij terugkomst waren onze katten super blij en relaxed. Na een vervelende ervaring met een kattenpension is dit echt geweldig. Zeker een aanrader."
ElineE
Beoordeling door Eline
vanaf
€ 19
/dag
CarmenC

2. Carmen

1 km
vanaf
€ 15
/dag
10 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Petsitter based in Gouda - Reliable & Caring

Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
CarmenC

2. Carmen

Petsitter based in Gouda - Reliable & Caring1 km
(10 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
"Carmen was very flexible and considerate with my dogs and communication was prompt smooth and happy. So easy and Carmen is so kind! Happy to have my dogs in her great care at any time. "
MorganM
Beoordeling door Morgan
vanaf
€ 15
/dag
Robin EliseR

3. Robin Elise

0.8 km
vanaf
€ 20
/dag
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Liefdevolle oppas voor uw dieren

Antwoordt meestal binnen een dag
Robin EliseR

3. Robin Elise

Liefdevolle oppas voor uw dieren 0.8 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
"Robin is een top oppas en superlief met Charly. Hij (en wij) waren zeer tevereden. Gaan zeker weer onze kat van haar laten verzorgen. Hartelijk dank Robin!"
BeaB
Beoordeling door Bea
vanaf
€ 20
/dag
ValeriaV

4. Valeria

2.6 km
vanaf
€ 15
/dag
8 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Pets | Care | Love | Home | Family

Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
ValeriaV

4. Valeria

Pets | Care | Love | Home | Family 2.6 km
(8 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 15
/dag
CsillaC

5. Csilla

0.9 km
vanaf
€ 12
/dag

Reliable catsitter & dogwalker. Ik spreek Nederlands ook

Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
CsillaC

5. Csilla

Reliable catsitter & dogwalker. Ik spreek Nederlands ook0.9 km
Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 12
/dag
HuiningH

6. Huining

2.3 km
vanaf
€ 18
/dag
12 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Huining has a cat names pancake

Laatst actief: 6 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
HuiningH

6. Huining

Huining has a cat names pancake 2.3 km
(12 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst actief: 6 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
"I couldn’t have asked for a better cat sitter! She took wonderful care of my cat while I was away, and I always felt completely at ease knowing he was in such capable hands. She sent me adorable photos and short videos of him playing and eating. I highly recommend her to anyone looking for a trustworthy and truly caring pet sitter."
ZibilaZ
Beoordeling door Zibila
vanaf
€ 18
/dag
LuizaL

7. Luiza

0.6 km - Gouda
vanaf
€ 25
/dag

Retired veterinarian & huge pet lover from BR

Laatst actief: 6 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
LuizaL

7. Luiza

Retired veterinarian & huge pet lover from BR 0.6 km - Gouda
Laatst actief: 6 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 25
/dag
BeaB

8. Bea

2.5 km
vanaf
€ 20
/dag

All animals pet sitter

Woont samen met 2 honden, 1 kat
Antwoordt meestal binnen een uur
BeaB

8. Bea

All animals pet sitter2.5 km
Woont samen met 2 honden, 1 kat
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 20
/dag
JuliaJ

9. Julia

2.1 km
vanaf
€ 12
/dag

Betrouwbare dierenliefhebber met zorgzame aanpak

Woont samen met 1 hond, 2 katten
Woont samen met Zwitserse witte herder Cooper
JuliaJ

9. Julia

Betrouwbare dierenliefhebber met zorgzame aanpak2.1 km
Woont samen met 1 hond, 2 katten
Woont samen met Zwitserse witte herder Cooper
vanaf
€ 12
/dag
ChiakiC

10. Chiaki

4.3 km
vanaf
€ 10
/dag

Compassionate Pet Lover Ready to Care for Your Family

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Shiba Hoshi
ChiakiC

10. Chiaki

Compassionate Pet Lover Ready to Care for Your Family4.3 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Shiba Hoshi
vanaf
€ 10
/dag
LieneL

11. Liene

2.6 km
vanaf
€ 18
/dag

A cat and dog lover who deeply misses her dog

Woont samen met 1 hond, 1 kat
Woont samen met Mix TBD
LieneL

11. Liene

A cat and dog lover who deeply misses her dog2.6 km
Woont samen met 1 hond, 1 kat
Woont samen met Mix TBD
vanaf
€ 18
/dag
LynhL

12. Lynh

5.3 km
vanaf
€ 20
/dag

Zorgzame dierenvriend met liefde voor dieren

LynhL

12. Lynh

Zorgzame dierenvriend met liefde voor dieren5.3 km
vanaf
€ 20
/dag
KalienK

13. Kalien

5.4 km
vanaf
€ 20
/dag

Liefdevolle katten & honden oppas

KalienK

13. Kalien

Liefdevolle katten & honden oppas5.4 km
vanaf
€ 20
/dag
MirandaM

14. Miranda

4.6 km
vanaf
€ 18
/dag

Betrouwbare ervaren honden oppas voor wandel/speelmomenten

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Franse bulldog Dutchess
MirandaM

14. Miranda

Betrouwbare ervaren honden oppas voor wandel/speelmomenten4.6 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Franse bulldog Dutchess
vanaf
€ 18
/dag