1. Kattenoppas
  2. Den Haag

Kattenoppas, Den Haag

Een lieve kattenoppas verzorgt je kat aan huis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
AlinaA

1. Alina

1 km
vanaf
€ 15
/dag
3 beoordelingen

Pet Sitter by Trade, Pet Person for Life

Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
AlinaA

1. Alina

Pet Sitter by Trade, Pet Person for Life1 km
(3 beoordelingen)
Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
"Alina was very enthusiastic, and it was clear from the start that she genuinely loves animals. Communication was always smooth and easy. I would happily recommend her to others."
LisetteL
Beoordeling door Lisette
vanaf
€ 15
/dag
RozáliaR

2. Rozália

1.3 km
vanaf
€ 30
/dag
4 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Providing cuddles and care 🐾

RozáliaR

2. Rozália

Providing cuddles and care 🐾1.3 km
(4 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
"Rozália always does a thorough job, and I always return to find my rabbits well fed, clean and happy. "
IsobelI
Beoordeling door Isobel
vanaf
€ 30
/dag
TeodoraT

3. Teodora

1.2 km
vanaf
€ 20
/dag
7 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Experienced carer! Always available ♥️

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 12 dagen geleden
TeodoraT

3. Teodora

Experienced carer! Always available ♥️1.2 km
(7 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 12 dagen geleden
"Teodora was great, lift up to the expectation, was communicative and provided updates each day! Would definitely ask her to take care of my cats again 😊"
DaphneD
Beoordeling door Daphne
vanaf
€ 20
/dag
VivianneV

4. Vivianne

1.5 km
vanaf
€ 14
/dag
3 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Katten liefhebber zeehelden/regentesse at your service

Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen een uur
VivianneV

4. Vivianne

Katten liefhebber zeehelden/regentesse at your service1.5 km
(3 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen een uur
"Super oppas. Ze heeft veel liefde en zorg op onze kat gepast. We zullen haar de volgende keer zeker weer kiezen! "
MurielleM
Beoordeling door Murielle
vanaf
€ 14
/dag
MikaM

5. Mika

0.3 km
vanaf
€ 15
/dag
4 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Mika's Pet Sitting

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
MikaM

5. Mika

Mika's Pet Sitting 0.3 km
(4 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
"Mika was looking after our cat for one week and we were very happy with him! He kept us updated on a daily basis and was overall super friendly and reliable. Highly recommended!"
AntjeA
Beoordeling door Antje
vanaf
€ 15
/dag
GizemG

6. Gizem

0.5 km
vanaf
€ 21
/dag
11 beoordelingen
1
terugkerende gast

🐶🐱 Caring, Reliable & Loving Pet Sitter 🐾

Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
GizemG

6. Gizem

🐶🐱 Caring, Reliable & Loving Pet Sitter 🐾0.5 km
(11 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
vanaf
€ 21
/dag
TamaraT

7. Tamara

0.4 km
vanaf
€ 15
/dag
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

enthousiaste hondenuitlaatster

Woont samen met 1 hond
Woont samen met kruising shi tzu met maltezer Funny
TamaraT

7. Tamara

enthousiaste hondenuitlaatster 0.4 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Woont samen met 1 hond
Woont samen met kruising shi tzu met maltezer Funny
vanaf
€ 15
/dag
NadiaN

8. Nadia

0.9 km
vanaf
€ 25
/dag
4 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Quality and loving care for both cats and dogs

Woont samen met 1 kat
NadiaN

8. Nadia

Quality and loving care for both cats and dogs0.9 km
(4 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Woont samen met 1 kat
"Nadia is a very friendly and pleasant person, before the vacation we met and talked about our cat. During our vacation, Nadia sent photos and information about Alex, it was very nice to see our happy cat =) I highly recommend Nadia as a pet sitter!"
AnastasiiaA
Beoordeling door Anastasiia
vanaf
€ 25
/dag
CarolinaC

9. Carolina

1.6 km
vanaf
€ 20
/dag
19 beoordelingen
11
terugkerende gasten

Happy paws, relaxed owners 🐾

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
CarolinaC

9. Carolina

Happy paws, relaxed owners 🐾1.6 km
(19 beoordelingen)
11 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Carolina once again did a great job pet house and sitting our two senior dogs while we were away for a long weekend. They were so well taken care of, and Carolina followed all instructions to the letter. She was also very communicative and sent lots of pictures so we could see what the pups were up to - they were having the best time! Carolina also left the house in better condition than we left it, which was appreciated. We highly recommend Carolina. "
TerryT
Beoordeling door Terry
vanaf
€ 20
/dag
OjaswiO

10. Ojaswi

1.6 km
vanaf
€ 18
/dag
1 beoordeling

An animal lover with passion for nature. 🐾🌱

OjaswiO

10. Ojaswi

An animal lover with passion for nature. 🐾🌱1.6 km
(1 beoordeling)
"Ojaswi was very good with our puppy. Calm and detail oriented. "
MarcosM
Beoordeling door Marcos
vanaf
€ 18
/dag
AnnaA

11. Anna

1.9 km
vanaf
€ 25
/dag
11 beoordelingen

Taking care of your cat!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
AnnaA

11. Anna

Taking care of your cat!1.9 km
(11 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
"Anna kwam 1x per dag bij mijn twee Ragdoll dames langs om ze te verzorgen. Dit is allemaal erg goed verlopen, ik foto's opgestuurd en ze zijn niets te kort gekomen. De communicatie en afspraken verliepen allemaal helemaal goed. Ik ga Anna zeker de volgende keer weer vragen als ik een oppas nodig heb. Bedankt! "
IsabelI
Beoordeling door Isabel
vanaf
€ 25
/dag
ChiaraC

12. Chiara

1.6 km - Den Haag
vanaf
€ 15
/dag
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Pet care 🐾 Rotterdam and surroundings

Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
ChiaraC

12. Chiara

Pet care 🐾 Rotterdam and surroundings1.6 km - Den Haag
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
"Chiara took great care of our dogs! She's a very nice and calm person, and our dogs felt safe and chill in her presence. They spent several hours of quality time together - we highly recommend Chiara."
MihaiM
Beoordeling door Mihai
vanaf
€ 15
/dag
shanelleS

13. shanelle

1.8 km
vanaf
€ 25
/dag
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Shanelle's Pawsome Adventures: Your Trusted Dog-Sitter!

Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
shanelleS

13. shanelle

Shanelle's Pawsome Adventures: Your Trusted Dog-Sitter!1.8 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Shanelle was brilliant with my puppy and send regular updates. "
AddyA
Beoordeling door Addy
vanaf
€ 25
/dag
CynthiaC

14. Cynthia

1.5 km
vanaf
€ 20
/dag
8 beoordelingen
1
terugkerende gast

Experienced, trusted and fun pet sitter

Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
CynthiaC

14. Cynthia

Experienced, trusted and fun pet sitter1.5 km
(8 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
AhmedA

15. Ahmed

1.4 km
vanaf
€ 18
/dag

Babysitting cats and dogs is something I truly enjoy.

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
AhmedA

15. Ahmed

Babysitting cats and dogs is something I truly enjoy.1.4 km
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 18
/dag
OnaO

16. Ona

0.5 km
vanaf
€ 20
/dag
10 beoordelingen
2
terugkerende gasten

pet-sitting, dog walking, I will be very happy to help !

Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
OnaO

16. Ona

pet-sitting, dog walking, I will be very happy to help !0.5 km
(10 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
StephanieS

17. Stephanie

1.3 km
vanaf
€ 20
/dag
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Dierenvriend

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
StephanieS

17. Stephanie

Dierenvriend 1.3 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 20
/dag
CamilaC

18. Camila

1.5 km
vanaf
€ 12
/dag
4 beoordelingen
3
terugkerende gasten

🌞🐕 Walks, adventures, cuddles and endless doggy lovee!

Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
CamilaC

18. Camila

🌞🐕 Walks, adventures, cuddles and endless doggy lovee!1.5 km
(4 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 12
/dag
SamS

19. Sam

1.6 km
vanaf
€ 15
/dag
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Purrhaps the best pet sitter ever

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
SamS

19. Sam

Purrhaps the best pet sitter ever 1.6 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 15
/dag
EgorE

20. Egor

0.7 km
vanaf
€ 15
/dag
1 beoordeling

Experienced dog walker and caregiver

Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
EgorE

20. Egor

Experienced dog walker and caregiver0.7 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 15
/dag