1. Kattenoppas
  2. De Klomp

Kattenoppas, De Klomp

Een lieve kattenoppas verzorgt je kat aan huis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
IpekI

1. Ipek

3.2 km
vanaf
€ 16
/dag
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

I want to be your dog/cat’s next best friend

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
IpekI

1. Ipek

I want to be your dog/cat’s next best friend3.2 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
"Ipek was perfect to us and our two cats for a little over a week. She loved them as much as they loved her! She sent us photos and videos, and kept us nicely up to date. Reliable good care."
JoostJ
Beoordeling door Joost
vanaf
€ 16
/dag
LiliL

2. Lili

6.5 km
vanaf
€ 20
/dag
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Responsible Pet Sitter, Near Ede-Wageningen Station

Woont samen met 1 kat
LiliL

2. Lili

Responsible Pet Sitter, Near Ede-Wageningen Station 6.5 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Woont samen met 1 kat
"Lee Lee und unsere Katze haben sich auf Anhieb gut verstanden. Während wir verreist waren, hat sie sich rührend gekümmert und uns jeden Tag geschrieben wie es ihr geht und Fotos und kurze Videos angehangen und Protokoll geführt. Unsere Katze fühlten wir in besten Händen - Danke Lee Lee - gerne wieder!"
JulianeJ
Beoordeling door Juliane
vanaf
€ 20
/dag
ArianneA

3. Arianne

3.2 km
vanaf
€ 12
/dag
31 beoordelingen
13
terugkerende gasten

Liefdevolle dierenverzorgster met veel kennis en ervaring

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
ArianneA

3. Arianne

Liefdevolle dierenverzorgster met veel kennis en ervaring 3.2 km
(31 beoordelingen)
13 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
"Omdat onze dierenoppas ging verhuizen naar Friesland, zochten wij een nieuwe dierenoppas om op onze kippen en konijnen te passen. Mijn vriend en ik kwamen bij Arianne uit via Pawshake. Vanaf het eerste moment hadden wij een klik en onze huisdieren zij super goed verzorgd. We kregen zo nu en dan berichtjes met foto's. Dat vonden wij erg leuk! Wij zijn blij dat we Arianne hebben leren kennen. We gaan haar zeker weten vaker vragen!"
ElizabethE
Beoordeling door Elizabeth
vanaf
€ 12
/dag
VincentV

4. Vincent

4.6 km
vanaf
€ 20
/dag
2 beoordelingen

Vincent & Angelina - Hondenuitlaatservice0318

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
VincentV

4. Vincent

Vincent & Angelina - Hondenuitlaatservice0318 4.6 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 20
/dag
CalortaC

5. Calorta

5.8 km
vanaf
€ 10
/dag
3 beoordelingen

Love your dogs and cats |

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
CalortaC

5. Calorta

Love your dogs and cats | 5.8 km
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
AlessandroA

6. Alessandro

6.8 km
vanaf
€ 8
/dag
1 beoordeling

Loving&Reliable pet sitter for your furry friends!

Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
AlessandroA

6. Alessandro

Loving&Reliable pet sitter for your furry friends!6.8 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 8
/dag
ElhamE

7. Elham

2.2 km
vanaf
€ 12
/dag
1 beoordeling

Calm, Patient Dog Walker & Caring Cat Sitter

Antwoordt meestal binnen een dag
ElhamE

7. Elham

Calm, Patient Dog Walker & Caring Cat Sitter2.2 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 12
/dag
DagmarD

8. Dagmar

3.4 km
vanaf
€ 14
/dag

Huisdierenoppas Dagmar

Antwoordt meestal binnen enkele uren
DagmarD

8. Dagmar

Huisdierenoppas Dagmar3.4 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 14
/dag
KarineK

9. Karine

4.6 km - Ede
vanaf
€ 13
/dag

I'm excited to be able to look after your four-legged friend

Antwoordt meestal binnen een dag
KarineK

9. Karine

I'm excited to be able to look after your four-legged friend 4.6 km - Ede
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 13
/dag
FemkeF

10. Femke

4.4 km
vanaf
€ 10
/dag

Zorgzaam, creatief en gek op dieren!

Antwoordt meestal binnen een uur
FemkeF

10. Femke

Zorgzaam, creatief en gek op dieren!4.4 km
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 10
/dag
HeidiH

11. Heidi

1.8 km
vanaf
€ 10
/dag

His wagging tail, my happiness :)

Antwoordt meestal binnen een dag
HeidiH

11. Heidi

His wagging tail, my happiness :)1.8 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 10
/dag