1. Kattenoppas
  2. Bergschenhoek

Kattenoppas, Bergschenhoek

Een lieve kattenoppas verzorgt je kat aan huis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
MandyM

1. Mandy

3.2 km
vanaf
€ 18
/dag
7 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Reliable, safe and fun! | Experienced dog sitter

Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
MandyM

1. Mandy

Reliable, safe and fun! | Experienced dog sitter3.2 km
(7 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 18
/dag
PolinaP

2. Polina

6 km
vanaf
€ 38
/dag

Care with Love for your 4 legged friends

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
PolinaP

2. Polina

Care with Love for your 4 legged friends6 km
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 38
/dag
JaneJ

3. Jane

6.1 km
vanaf
€ 15
/dag

🐶Caring, Attentive Dog lover-Treating dog like family!

Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
JaneJ

3. Jane

🐶Caring, Attentive Dog lover-Treating dog like family!6.1 km
Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 15
/dag
AngelaA

4. Angela

3.7 km
vanaf
€ 12
/dag

Happy Pets, Happy You 🐾

Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
AngelaA

4. Angela

Happy Pets, Happy You 🐾3.7 km
Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 12
/dag
YamanY

5. Yaman

6.8 km
vanaf
€ 10
/dag

Reliable & Active Pet Sitter in Rotterdam 🐾

Laatst actief: 5 dagen geleden
YamanY

5. Yaman

Reliable & Active Pet Sitter in Rotterdam 🐾6.8 km
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
Sabrina & family 😊S

6. Sabrina & family 😊

4.5 km
vanaf
€ 20
/dag
20 beoordelingen
6
terugkerende gasten

Ervaren gepassioneerde honden oppasser 🥰

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
Sabrina & family 😊S

6. Sabrina & family 😊

Ervaren gepassioneerde honden oppasser 🥰4.5 km
(20 beoordelingen)
6 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
AnastasiiaA

7. Anastasiia

5.4 km
vanaf
€ 15
/dag
3 beoordelingen

Here to turn pet care into tail-wagging adventure

Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
AnastasiiaA

7. Anastasiia

Here to turn pet care into tail-wagging adventure5.4 km
(3 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
NienkeN

8. Nienke

5.3 km
vanaf
€ 18
/dag

Liefdevolle en flexibele oppas!

Laatst actief: 8 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
NienkeN

8. Nienke

Liefdevolle en flexibele oppas!5.3 km
Laatst actief: 8 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 18
/dag
TinaT

9. Tina

5.5 km
vanaf
€ 25
/dag

🐕🐶🐱🐈

Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
TinaT

9. Tina

🐕🐶🐱🐈5.5 km
Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/dag
başakB

10. başak

6.1 km
vanaf
€ 10
/dag

Dog Lover Looking for Furry Friends 🐶

Laatst actief: 10 dagen geleden
başakB

10. başak

Dog Lover Looking for Furry Friends 🐶6.1 km
Laatst actief: 10 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
SolangeS

11. Solange

6.1 km
vanaf
€ 14
/dag
Nieuwe oppas

Caring cat-sitter

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
SolangeS

11. Solange

Nieuwe oppas
Caring cat-sitter6.1 km
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
vanaf
€ 14
/dag
BrittB

12. Britt

3.5 km
vanaf
€ 20
/dag
1 beoordeling

Met liefde en expertise pas ik graag op uw huisdier!🤍🐾

Laatst actief: 10 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
BrittB

12. Britt

Met liefde en expertise pas ik graag op uw huisdier!🤍🐾3.5 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 10 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 20
/dag
MilouM

13. Milou

5.1 km
vanaf
€ 10
/dag

Ik zoek een hondenmaatje om mee te wandelen en te spelen!

Laatst actief: 13 dagen geleden
MilouM

13. Milou

Ik zoek een hondenmaatje om mee te wandelen en te spelen!5.1 km
Laatst actief: 13 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
NikkiN

14. Nikki

2.9 km
vanaf
€ 10
/dag

van muis tot hond, uw huisdier is in goede handen!

Laatst actief: 14 dagen geleden
Woont samen met 1 hond, 1 kat
NikkiN

14. Nikki

van muis tot hond, uw huisdier is in goede handen! 2.9 km
Laatst actief: 14 dagen geleden
Woont samen met 1 hond, 1 kat
vanaf
€ 10
/dag
PaulP

15. Paul

4.8 km
vanaf
€ 7
/dag
3 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Onze dochters (8 & 6) zorgen graag voor een hond in de buurt

Antwoordt meestal binnen een dag
PaulP

15. Paul

Onze dochters (8 & 6) zorgen graag voor een hond in de buurt4.8 km
(3 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 7
/dag
AmberA

16. Amber

1.2 km
vanaf
€ 10
/dag
Nieuwe oppas

Meid met een groot hart voor dieren🫶🐾

Antwoordt meestal binnen enkele uren
AmberA

16. Amber

Nieuwe oppas
Meid met een groot hart voor dieren🫶🐾1.2 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 10
/dag
MélodieM

17. Mélodie

6.4 km
vanaf
€ 10
/dag

Reliable, Caring & Responsible Pet Sitter in Kralingen

Antwoordt meestal binnen een dag
MélodieM

17. Mélodie

Reliable, Caring & Responsible Pet Sitter in Kralingen6.4 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 10
/dag
NoraN

18. Nora

5.3 km
vanaf
€ 10
/dag

Betrouwbare en liefdevolle oppas voor uw huisdier!

NoraN

18. Nora

Betrouwbare en liefdevolle oppas voor uw huisdier! 5.3 km
vanaf
€ 10
/dag
KirstenK

19. Kirsten

6.5 km
vanaf
€ 15
/dag

Dierenartsassistente & echte dierenliefhebber!

Antwoordt meestal binnen een uur
KirstenK

19. Kirsten

Dierenartsassistente & echte dierenliefhebber!6.5 km
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 15
/dag
Loes en RenéL

20. Loes en René

6.6 km
vanaf
€ 15
/dag
23 beoordelingen
11
terugkerende gasten

Loes en René

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een uur
Loes en RenéL

20. Loes en René

Loes en René6.6 km
(23 beoordelingen)
11 terugkerende gasten
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een uur
"Loes was een hele fijne en betrouwbare oppas voor mijn katten, geruststellend idee dat ze ook dierenarts is!"
JordyJ
Beoordeling door Jordy
vanaf
€ 15
/dag