1. Kattenoppas
  2. Bergschenhoek

Kattenoppas, Bergschenhoek

Een lieve kattenoppas verzorgt je kat aan huis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
FranciscaF

1. Francisca

5.2 km
vanaf
€ 20
/dag
Nieuwe oppas

Your dog’s new best friend in Rotterdam!

Laatst actief: gisteren
FranciscaF

1. Francisca

Nieuwe oppas
Your dog’s new best friend in Rotterdam!5.2 km
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 20
/dag
ChiaraC

2. Chiara

2 km
vanaf
€ 10
/dag
1 beoordeling

Lieve oppas/uitlaat service voor jou viervoeter! 🐾

Antwoordt meestal binnen enkele uren
ChiaraC

2. Chiara

Lieve oppas/uitlaat service voor jou viervoeter! 🐾2 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Wat een lieve oppas is Chiara! Ze zorgde met aandacht voor onze poes en is zelfs extra gekomen toen we haar kwijt waren voor ons vertrek. Ze neemt de tijd om te kroelen en te spelen en alles er omheen te verzorgen. Heel erg bedankt Chiara!"
ArdaA
Beoordeling door Arda
vanaf
€ 10
/dag
GintareG

3. Gintare

6.5 km
vanaf
€ 10
/dag
3 beoordelingen

Safe & Loving Cat Sitting Service

Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
GintareG

3. Gintare

Safe & Loving Cat Sitting Service6.5 km
(3 beoordelingen)
Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Reliable, friendly and trustworthy cat sitter who communicates quickly and clearly; we felt completely at ease leaving our cat in her care."
ElseE
Beoordeling door Else
vanaf
€ 10
/dag
EliseE

4. Elise

4.2 km
vanaf
€ 15
/dag
1 beoordeling

Purrfecte oppas Rotterdam Nootdorp ervaren dierenliefhebber

Laatst actief: 5 dagen geleden
EliseE

4. Elise

Purrfecte oppas Rotterdam Nootdorp ervaren dierenliefhebber4.2 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 5 dagen geleden
"Elise is een betrouwbare en lieve oppas voor onze konijnen. Fijn in de communicatie want ze stuurt regelmatig updates over hoe het met de dieren gaat. "
LukaL
Beoordeling door Luka
vanaf
€ 15
/dag
SophiaS

5. Sophia

2.1 km
vanaf
€ 10
/dag
1 beoordeling

Betrouwbare oppas voor honden, katten en kleine dieren.

Laatst actief: 12 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
SophiaS

5. Sophia

Betrouwbare oppas voor honden, katten en kleine dieren.2.1 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 12 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
"Onze eerste ervaring met Paw Shake en die is gelijk goed bevallen met Sophia. Erg vriendelijk in omgang en de katten hebben zich prima vermaakt!"
NielsN
Beoordeling door Niels
vanaf
€ 10
/dag
ErayE

6. Eray

6.2 km
vanaf
€ 25
/dag
10 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Master student who misses his dog

Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
ErayE

6. Eray

Master student who misses his dog6.2 km
(10 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"He did a great job by taking care of our cat very well. He kept everything clean and ready for the cat. Thank you."
ilkemI
Beoordeling door ilkem
vanaf
€ 25
/dag
SteffiS

7. Steffi

5.3 km
vanaf
€ 10
/dag
2 beoordelingen

Liefdevolle hondenoppas met wandeldrang!

Woont samen met 1 hond
Woont samen met corgi/sheperd mix pinda
SteffiS

7. Steffi

Liefdevolle hondenoppas met wandeldrang! 5.3 km
(2 beoordelingen)
Woont samen met 1 hond
Woont samen met corgi/sheperd mix pinda
"Ik kon met een gerust hart lekker een paar dagen naar Londen"
DaphneD
Beoordeling door Daphne
vanaf
€ 10
/dag
ViolaineV

8. Violaine

5.3 km
vanaf
€ 20
/dag
13 beoordelingen
3
terugkerende gasten

I firmly believe animals make people more human

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen enkele uren
ViolaineV

8. Violaine

I firmly believe animals make people more human5.3 km
(13 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Violaine is fantastic for our cat who feels lonely when we are away, but with Violance as sitter he gets a lot of attention and cuddles. When we asked if she would do an extra day, she was pleased to help us which we very much appreciate. You are the best, Violaine😘 "
kirstiK
Beoordeling door kirsti
vanaf
€ 20
/dag
AnhA

9. Anh

6.7 km
vanaf
€ 17
/dag
5 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Play with pets everyday, keep stress far away

Antwoordt meestal binnen enkele uren
AnhA

9. Anh

Play with pets everyday, keep stress far away6.7 km
(5 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Our cat was her happiest self when we were back from our long vacation! The house/cat’s area was extremely clean as well, the communication was super easy. Peak reliability and safety:)"
MarM
Beoordeling door Mar
vanaf
€ 17
/dag
AlicjaA

10. Alicja

4.2 km
vanaf
€ 10
/dag
1 beoordeling

Een echte honden liefhebber die goed voor u hond zal zorgen!

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
AlicjaA

10. Alicja

Een echte honden liefhebber die goed voor u hond zal zorgen!4.2 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
"Alicja heeft 2 weken fantastisch voor mijn katten gezorgd. Ik ben meer dan tevreden over haar professionele instelling en flexibele inzet. Mocht ik Pawshake weer nodig hebben in de toekomst dan zal ik als eerst Alicja weer vragen. "
SanderS
Beoordeling door Sander
vanaf
€ 10
/dag
JelenaJ

11. Jelena

6.3 km
vanaf
€ 18
/dag
2 beoordelingen

Cat-mom and pharmacist reports for snuggle duty

Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
JelenaJ

11. Jelena

Cat-mom and pharmacist reports for snuggle duty6.3 km
(2 beoordelingen)
Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
"Jelena was instantly connecting with my cats. Communication with her is good and my cats were also very happy and playfull with her. I would certainly recommend this enthusiastic and nice person. I asked her already for a second "Sit"."
-anonymized--
Beoordeling door -anonymized-
vanaf
€ 18
/dag
ZeynepZ

12. Zeynep

6.1 km
vanaf
€ 15
/dag
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

Experienced Pet Parent Offering Loving Care for Cats & Dogs

Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 1 hond, 1 kat
ZeynepZ

12. Zeynep

Experienced Pet Parent Offering Loving Care for Cats & Dogs6.1 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 1 hond, 1 kat
"Zeynep took amazing care of my two cats while I was away! She cleaned up after them, gave them plenty of attention, and checked in with me regularly to let me know how they were doing. My cats were perfectly happy when I got home, which let me know they felt safe and comfortable with her! I will definitely be asking Zeynep to watch them again in the future."
ElizabethE
Beoordeling door Elizabeth
vanaf
€ 15
/dag
JackJ

13. Jack

5.7 km
vanaf
€ 15
/dag
5 beoordelingen

experience petsitter that absolutely love pets

Antwoordt meestal binnen een dag
JackJ

13. Jack

experience petsitter that absolutely love pets5.7 km
(5 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
"This was my first time leaving my cats with a catsitter and Jack made the whole experience very comforting. He took great care of my cats and always made sure I felt reassured while I was away. He sent me regular updates and cute photos, which I really appreciated. On top of that, he even gave me some great travel tips for my destination since he’d been there before. Thanks again Jack!"
EstelleE
Beoordeling door Estelle
vanaf
€ 15
/dag
SaraS

14. Sara

5.6 km
vanaf
€ 16
/dag
8 beoordelingen
1
terugkerende gast

more than 25 years experience with pets.

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
SaraS

14. Sara

more than 25 years experience with pets.5.6 km
(8 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Sara kon ons op korte termijn heel erg helpen met het 2 x per dag bezoeken van onze 2 katten. Een van de katten had 2 x dag antibiotica nodig en met Sara kon dit gecontinueerd worden. De afspraken en het contact verliepen soepel en goed. De katten zagen er goed verzorgd en happy uit. We gaan haar in de toekomst zeker nog eens vragen om op onze katten te passen. "
SandraS
Beoordeling door Sandra
vanaf
€ 16
/dag
MartaM

15. Marta

4.1 km
vanaf
€ 15
/dag
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Most loving pet sitter

Antwoordt meestal binnen een dag
MartaM

15. Marta

Most loving pet sitter 4.1 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
"Marta has been great to work with and also with my dog and cat. Her daughter is also lovely and super ready to help with the pets and treats them great! Very happy to be working with them "
JamieJ
Beoordeling door Jamie
vanaf
€ 15
/dag
KonstantinaK

16. Konstantina

4.4 km
vanaf
€ 22
/dag
6 beoordelingen
1
terugkerende gast

Loving Pet Sitter you can rely on

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
KonstantinaK

16. Konstantina

Loving Pet Sitter you can rely on4.4 km
(6 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 22
/dag
LindaL

17. Linda

2.8 km
vanaf
€ 22
/dag
3 beoordelingen

Liefdevolle en betrouwbare dierenoppas

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
LindaL

17. Linda

Liefdevolle en betrouwbare dierenoppas2.8 km
(3 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 22
/dag
DitteD

18. Ditte

6.2 km
vanaf
€ 13
/dag
11 beoordelingen
5
terugkerende gasten

The Purrfect Catsitter

Laatst actief: gisteren
Woont samen met 2 katten
DitteD

18. Ditte

The Purrfect Catsitter6.2 km
(11 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst actief: gisteren
Woont samen met 2 katten
"Ditte had gelijk een goede klik met mijn katten, die gelijk kwamen kijken toen ze binnen kwam voor de kennismaking. Contact verliep verder goed, Ditte reageert snel op een berichtje. Toen ik weer thuis kwam, was het netjes en zagen de katten er happy uit. Ik kan Ditte zeker aanraden als kattenoppas! "
EvaE
Beoordeling door Eva
vanaf
€ 13
/dag
Maria PaolaM

19. Maria Paola

6 km
vanaf
€ 15
/dag
8 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Loving help for your furry friends!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Maria PaolaM

19. Maria Paola

Loving help for your furry friends!6 km
(8 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
KrisK

20. Kris

3.9 km
vanaf
€ 15
/dag
1 beoordeling

Warm hugs and a furry co-host for your small/med dogs & cats

Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
KrisK

20. Kris

Warm hugs and a furry co-host for your small/med dogs & cats3.9 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 15
/dag