1. Kattenoppas
  2. Barendrecht

Kattenoppas, Barendrecht

Een lieve kattenoppas verzorgt je kat aan huis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
VictoriaV

1. Victoria

1.2 km
vanaf
€ 10
/dag
6 beoordelingen

Viktoriia met aandacht & liefde voor elk dier

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
VictoriaV

1. Victoria

Viktoriia met aandacht & liefde voor elk dier 1.2 km
(6 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
QianQ

2. Qian

6.8 km
vanaf
€ 15
/dag

A bond from the snow, now caring for 3 pets.

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
QianQ

2. Qian

A bond from the snow, now caring for 3 pets.6.8 km
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
ClaireC

3. Claire

3.4 km
vanaf
€ 30
/dag
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Trustworthy Cat Visitor & Dog Walker in Your Neighborhood

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
ClaireC

3. Claire

Trustworthy Cat Visitor & Dog Walker in Your Neighborhood3.4 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 30
/dag
DalilaD

4. Dalila

6.6 km
vanaf
€ 15
/dag
4 beoordelingen

Meet a dog change my day in better

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
DalilaD

4. Dalila

Meet a dog change my day in better 6.6 km
(4 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
YevheniiaY

5. Yevheniia

6.7 km
vanaf
€ 25
/dag
2 beoordelingen

Pet lover in Rotterdam

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
YevheniiaY

5. Yevheniia

Pet lover in Rotterdam 6.7 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 25
/dag
LucianoL

6. Luciano

6.3 km
vanaf
€ 15
/dag
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Pet Detective: Solving the Case of Happy pets

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: 5 dagen geleden
LucianoL

6. Luciano

Pet Detective: Solving the Case of Happy pets6.3 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
LaureneL

7. Laurene

4.9 km
vanaf
€ 35
/dag

Caring for your furry children like they’re my own!

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
LaureneL

7. Laurene

Caring for your furry children like they’re my own!4.9 km
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 35
/dag
KristinaK

8. Kristina

6 km
vanaf
€ 20
/dag
2 beoordelingen

Experienced dog sitter with a pretty Dalmatian

Laatst actief: 8 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
KristinaK

8. Kristina

Experienced dog sitter with a pretty Dalmatian6 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 8 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 20
/dag
LauraL

9. Laura

6.5 km
vanaf
€ 15
/dag

Betrouwbare dierenoppasser met 8+ jaar ervaring

LauraL

9. Laura

Betrouwbare dierenoppasser met 8+ jaar ervaring6.5 km
vanaf
€ 15
/dag
EllyE

10. Elly

5.1 km
vanaf
€ 20
/dag

Kalme kattenoppas Elly

EllyE

10. Elly

Kalme kattenoppas Elly 5.1 km
vanaf
€ 20
/dag
SydneyS

11. Sydney

5.8 km
vanaf
€ 20
/dag

Sydney’s Cat Care

Woont samen met 1 hond, 2 katten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
SydneyS

11. Sydney

Sydney’s Cat Care5.8 km
Woont samen met 1 hond, 2 katten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 20
/dag
AngyA

12. Angy

6.3 km
vanaf
€ 20
/dag

Pet paradise❤🌹

Antwoordt meestal binnen een dag
AngyA

12. Angy

Pet paradise❤🌹6.3 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 20
/dag
AlexandraA

13. Alexandra

6.8 km
vanaf
€ 25
/dag
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Safe, cozy home for your pet 💛

Antwoordt meestal binnen een dag
AlexandraA

13. Alexandra

Safe, cozy home for your pet 💛6.8 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/dag
RishikaR

14. Rishika

5.9 km
vanaf
€ 15
/dag
10 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Experienced dog mom who’ll give your furbaby love & care!

Woont samen met 1 hond
Woont samen met mixed Poppy
RishikaR

14. Rishika

Experienced dog mom who’ll give your furbaby love & care! 5.9 km
(10 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Woont samen met 1 hond
Woont samen met mixed Poppy
vanaf
€ 15
/dag
MichelleM

15. Michelle

6.9 km
vanaf
€ 15
/dag
1 beoordeling

A shiba inu owner. Excited to meet you and your dog!

Antwoordt meestal binnen een uur
MichelleM

15. Michelle

A shiba inu owner. Excited to meet you and your dog!6.9 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 15
/dag
AnastasiaA

16. Anastasia

5.9 km
vanaf
€ 20
/dag
13 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Passion for pets

Antwoordt meestal binnen een dag
AnastasiaA

16. Anastasia

Passion for pets 5.9 km
(13 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 20
/dag
GiuliaG

17. Giulia

7 km
vanaf
€ 10
/dag

Loving dog walks & cat visits!

Laatst actief: 6 dagen geleden
GiuliaG

17. Giulia

Loving dog walks & cat visits!7 km
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
RékaR

18. Réka

3.2 km
vanaf
€ 20
/dag
1 beoordeling

Loving hands for what your pet needs 🐶❤️🐱

Woont samen met 2 katten
RékaR

18. Réka

Loving hands for what your pet needs 🐶❤️🐱3.2 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 20
/dag