Zelf heb ik verschillende huisdieren gehad. Op dit moment heb ik vier katten. Toen ik kleiner was, ging ik altijd wandelen met de honden uit de buurt. Tegenwoordig heb ik weer meer tijd en ik wil graag weer meer met dieren werken en interactie met ze hebben.
Ik doe alles wat jij als baas verwacht wat ik doe. Ik houd van duidelijke instructies en zal dit altijd naleven. Ik houd ervan om met beestjes te knuffelen en ze veel aandacht te geven.
Zelf woon ik in een groene omgeving met veel parkjes. Ik ga graag met uw hond wandelen in het groen, lange wandelingen zodat de hond zijn/haar energie kwijt kan. Eventueel kan ik met de hond gaan wandelen rond de berendonk, wat u wilt.
Ik kan ook oefenen met de hond, bijvoorbeeld basiscommando's als zit, down en andere dingen die u wilt.
Ik vind het belangrijk om te weten of de hond goed aan de lijn loopt. Hoe is de hond richting andere honden? En tegen vreemden? Dit is belangrijk om te weten, zodat we een fijne wandeling kunnen maken.
Volledige teruggave bij annulering voor 12:00u 's middags 7 dagenvóórdat de boeking start, daarna 50% teruggave.
Geen teruggave als de boeking is geannuleerd op of na de startdatum van de boeking.
Let op: alle tijden zijn gebaseerd op de tijdzone van de oppas.
Dagopvang voor honden en Hondenuitlaatservice hebbben altijd een flexibel annuleringsbeleid:
Volledige teruggave bij annulering vóór 12:00 uur 's middags de dag vóór de reservering start, 50% teruggave daarna..
Geen teruggave wanneer de boeking wordt geannuleerd on op of na de startdatum van de boeking.
Ilse is een erg fijne oppas, ze communiceert perfect en is erg lief en professioneel richting onze kat!