









CCéline
Diergeneeskunde studente
Valkenburg
Over Céline
Hallo! Mijn naam is Céline Houben, 23 jaar. Ik ben onlangs afgestudeerd als dierenarts aan de Universiteit van Gent (BE), waar ik de studie diergeneeskunde heb gevolgd. Al van jongs af aan heb ik een enorme passie voor dieren. Mijn eerste hond was een kruising tussen een Berner Sennen en een Golden Retriever, en momenteel hebben wij thuis een Golden Retriever.
Dankzij mijn achtergrond als dierenarts beschik ik over uitgebreide kennis van de verzorging en gezondheid van honden, katten en andere diersoorten. Naast de gebruikelijke zorgtaken ben ik extra alert op signalen die kunnen wijzen op gezondheidsproblemen. Zo kan ik niet alleen zorgen voor uw dier, maar ook een extra steentje bijdragen aan het welzijn ervan.
Helaas kan ik geen dieren mee naar mijn huis nemen, maar ik kan zeker wel bij u op uw dieren passen. Daarnaast sta ik ook open voor de uitlaatservice. Maar u mag mij altijd contacteren indien u een verzoek heeft.
Graag tot snel!
Céline biedt ...
Bij Céline thuis
Bij jou thuis
Hondenuitlaatservice
De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 25 /wandeling, € 10 /Extra huisdierEén huisbezoek per dag
Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 40 /dagTwee huisbezoeken per dag
Je huisdier wordt twee keer per dag bezocht door de oppas.vanaf € 60 /dagHuisoppas
De oppas overnacht bij jou thuisvanaf € 90 /nachtCéline kan accepteren
Beschikbaarheid
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
