image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
+5 Meer
image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
image-5
image-6
image-7
image-8
image-9
1/10
M

Myra

Beestjes knuffelen in Noord!

Amsterdam

Pawshake oppas sinds oktober 2024
5-10 jaar ervaring
Actief in de Pawshake Community
10 keer opgeslagen
Recent bijgewerkte kalender
Laatst actiefongeveer 4 uur geleden
Antwoordt meestalbinnen ongeveer 1 uur
Laatst gecontacteerdongeveer 4 uur geleden
Laatst gereserveerd2 maanden geleden

Over Myra

Also available in English

'Wat zou je doen als je een miljoen zou hebben?' was op de basisschool een vraag die veel gesteld werd. Anderen kinderen wilden een villa of een coole boot, maar ik wilde een boerderij! (En ja, daar werd ik voor uitgelachen)

Hoi, ik ben Myra, sinds kort actief via Pawshake. Ik ben gek op dieren en met dieren zijn doet me altijd goed. Het maakt me blij en geeft me rust. Deze site werd me getipt door iemand via verhuisdieren dus ik probeer het graag uit.

Diensten

Ik ben vooral een katten mens en geniet ervan om voor katten te zorgen in Amsterdam Noord. Het aller leukste vind ik het als je furry friend komt logeren bij mij thuis voor een langere periode. Logeren is voor de meeste katten al stressvol genoeg is dus bij mij is jouw kat enigst poes!

Voor angstige katten of katten die wat meer aandacht/gezelschap nodig hebben merk ik dat het fijn is om wat meer tijd in te plannen om te wennen en samen te zijn. Van daaruit bied ik als extra service ook langere bezoeken aan of bv een avond/ samen eten met de kat(ten).

Ook wandelen met de hond vind ik heel gezellig. Ik ben daarin niet opzoek naar een vaste afspraak voor langere tijd. Op korte termijn is er veel en regelmatig mogelijk. Bij mij thuis verwelkom ik dus alleen katten.

Ervaring

Ik heb op veel verschillende soorten katten gepast van vrienden en bekenden en ik heb zelf een kat gehad uit het asiel. Ik vind het heerlijk om tijd met ze door te brengen, te spelen en te knuffelen en ik geniet van hun eigenzinnigheid. Ieder beest heeft zijn eigen behoefte en daar pas ik me dan ook op aan. Mijn kat was lang ziek dus ik heb ervaring met toedienen van medicatie. 

Honden waardeer ik om hun energie en 'altijd blij zijn om je te zien'. Ik loop en speel regelmatig met de hond van een vriend en heb vaker op honden gepast. Lekker spelen met de bal of stok? Kom maar door!

Huis en werk

Ik woon in een appartement vlak bij Noorderpark met een balkon. Ik werk in de kunst en educatie en doe op het moment veel vanuit huis, waardoor ik veel flexibiliteit heb. Wandelen doe ik graag, met of zonder dier :)

Ik woon hier sinds juni, met een nieuwe bank. Met dieren in huis is er altijd kans op schade, dat risico wil ik nemen. Mocht je kat zijn nagels graag scherpen aan de bank ben ik helaas niet het juiste logeeradres.

Ik hoor het graag als je nog vragen hebt en kijk ernaar uit jullie te ontmoeten. 

Myra biedt ...

Bij Myra thuis

Logeren

Je hond logeert bij de oppas thuisvanaf € 14 /nacht, € 8 /Extra huisdier

Bij jou thuis

Hondenuitlaatservice

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 15 /wandeling, € 8 /Extra huisdier

Eén huisbezoek per dag

Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 14 /dag

Twee huisbezoeken per dag

Je huisdier wordt twee keer per dag bezocht door de oppas.vanaf € 25 /dag

Myra kan accepteren

KattenAlle soorten
Kleine dierenKnaagdieren, vogels, konijnen...

Annuleringsbeleid

Flexibel Annuleringsbeleid
Je krijgt het volledige bedrag terug als je een dag voor de boeking voor 12:00 uur annuleert.

Beschikbaarheid

Recent bijgewerkte kalender
madiwodovrzazo

Over het huis van Myra

file.name

De woning

Appartement
Kleine buitenruimte

Wat anderen zeggen over Myra

Algemene beoordeling

5

Meer over Myra

Ik spreek ...

Engels
Nederlands

Ik heb ervaring ...

5-10 jaar ervaring

Bevestigde informatie

E-mail geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Reserveer via Pawshake en profiteer van de Pawshake Garantie, onze Klantendienst, veilige online betaling, dagelijkse updates over je huisdier en meer leuks! Lees meer
Hondenuitlaatservicevanaf € 15 /wandeling, € 8 /Extra huisdier
Geen datums gekozenContacteer

Reserveer altijd via het Pawshake platform

Gerust gevoel

Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de Zekerheidsgarantie

Tevreden

Wij bieden een gratis Tevredenheids­garantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie