Mijn naam is Marisa een student van 24 jaar, met een grote liefde voor dieren. Ik ben op dit moment bezig met de opleiding tot Paraveterinair dierenartsassistent en zou het leuk vinden om daarnaast lekker actief bezig te zijn met het zorgen voor dieren.
Momenteel loop ik tegen het einde van mijn eerste jaar van de opleiding aan en heb ik al de nodige ervaring op kunnen doen. Sinds kort werk ik in een hotel voor honden en katten ook hier doe ik het nodige ervaring op om voor honden en katten te zorgen🐶🐱.
Zelf heb ik 2 konijnen🐰en altijd huisdieren gehad, dus ik ben dieren zeker gewend. Bij huisbezoeken krijgen alle dieren zoveel aandacht als dat zij willen en zorg ik dat het huis netjes word achtergelaten als het bezoek erop zit.
U kunt bij de huisbezoeken precies aangeven welke taken er gedaan moeten worden en dan zorg ik dat er alle verwachtingen wordt voldaan.
Verder ben ik ook bereid om eventueel dieren verblijven, kattenbakken, aquaria en volières te verschonen.
❗️Zelf woon ik in Leimuiden en beschik over een auto dus het is voor mij geen probleem om iets verder te rijden wel wil ik alvast mede delen dat ik wel de kilometerkosten verhaal op de klant als zij buiten Leimuiden wonen. Ik deel alvast mede dat deze kosten per kilometer 0,45 cent zijn🚗❗️.
Ik beschik over basiskennis van knaagdieren en katten. Zelf heb ik ervaring met paarden. Huis/stalbezoeken zijn voor deze dieren ook mogelijk in overleg. Al een aantal jaar ben ik vrijwilliger bij een konijnen opvang hierdoor beschik ik over een brede kennis over konijnen.
Verder is het ook nog mogelijk dat ik eventueel de plantjes water geef, vuilnisbakken aan de weg zet en post opruim. 🧹
Zijn er vragen of wensen? Alles is bespreekbaar en mogelijk☺️.
Volledige teruggave bij annulering voor 12:00u 's middags op de dag vóórdat de boeking start, daarna 50% teruggave.
Geen teruggave als de boeking is geannuleerd op of na de startdatum van de boeking.
Let op: alle tijden zijn gebaseerd op de tijdzone van de oppas.
Marisa was amazing with our cat, Ashe. We received daily photos and videos and we knew Marisa kept Ashe very happy during the 3 weeks they were together.
She also helped taking care of our plants during that time period and even put the garbage bin outside during the garbage collection day.
We were able to enjoy our vacation knowing that everything was ok and we came home to a very happy cat.
Super fijn en betrouwbaar