Hoi, ik ben Shirley. Ik ben 27 jaar jong en woon samen met mijn vriend in Achterveld. Ik werk in de ouderenzorg, de zorg voor anderen zit daarom echt in mijn bloed. Ik ben gek op dieren, zelf heb ik samen met mijn vriend 3 katten. Milo en Nikkie zijn broer en zus en zijn 4 jaar oud. Sinds een paar weken hebben wij een nieuwe aanwinst erbij Balou van 3,5 maand oud. Ik ben dol op mijn katten en hou ervan om lekker met ze te knuffelen. Gelukkig kunnen ze het goed vinden met zijn drieën. Ik vind het heerlijk om ze om me heen te hebben.
Doordat ik altijd ben opgegroeidmet katten heb ik hier veel ervaring mee. Ik voel de katten goed aan en merk snel genoeg wat ze willen. Daar haal ik energie uit! Daarom heb ik besloten om mezelf als oppas aan te melden zodat ik dit bij meer huisdieren kan doen. Zo kan ik ook die huisdieren de aandacht geven die zij nodig hebben. Elk huisdier is anders, dat vind ik ook het leukste om het huisdier echt te leren kennen. Zo kan je hem/haar echt de aandacht en liefde geven die hij/zij nodig heeft als het baasje van huis is.
Doordat ik wisseldiensten draai heb ik voldoende tijd om aandacht te besteden aan de oppaskatjes.
De diensten die ik aanbied zijn huisbezoeken. Baasjes kunnen zelf kiezen of dit dan 1 of 2 keer op een dag is.
Volledige teruggave bij annulering voor 12:00u 's middags 7 dagenvóórdat de boeking start, daarna 50% teruggave.
Geen teruggave als de boeking is geannuleerd op of na de startdatum van de boeking.
Let op: alle tijden zijn gebaseerd op de tijdzone van de oppas.
Shirley heeft 3 dagen op onze katten Jill en Liz gepast. Wij waren heel blij hiermee. Vooraf gaf Shirley duidelijk communicatie en het kennismakingsgesprek hebben wij als heel prettig ervaren.
1 van onze katten heeft door de niesziekte die ze heeft gehad soms wat gezondheids problemen, Shirley was niet te beroerd om dit op te ruimen. Wij raden Shirley dan zeker ook aan als oppas voor uw huisdier!
Ze was echt super goed, Ze had voor mijn poes en cavia gezorgd en ze hebben goed gegeten en geknuffeld! echt een aanrader!