Hallo! Wij zijn een liefdevol gezin met 2 kids van 7 en 6 jaar. We houden allemaal heel erg van dieren. Op dit moment hebben we 2 kippen. Normaliter lopen deze los in onze (lekker ruime) tuin, maar als er een hond is houden we ze in het hok, zodat de hond gewoon de tuin in kan.
We passen al jaren regelmatig op ons vriendinnetje Bella, een hondje van vrienden. En op andere oppashondjes voor een dagje(s) en/of overnachting(en) en tijdens vakanties van de baasjes. Dat vinden we altijd erg leuk! We houden van knuffelen en spelen met honden. Aan aandacht zal het hem/haar zeker niet ontbreken! Belangrijk dat je hond goed met kinderen kan (want die van ons zijn helemaal weg van honden haha).
We wonen vlakbij het bos, dus daar kunnen we zeker gaan wandelen. Hoe vaak en hoe lang we een hond uitlaten is naar de wens van het baasje.
We passen altijd op 1 hond of maximaal 2 tegelijk, mits deze al bij elkaar wonen.
We zullen je uiteraard regelmatig een update en foto sturen als je hond bij ons is, zodat je kunt zien dat hij/zij het fijn heeft.
Volledige teruggave bij annulering voor 12:00u 's middags op de dag vóórdat de boeking start, daarna 50% teruggave.
Geen teruggave als de boeking is geannuleerd op of na de startdatum van de boeking.
Let op: alle tijden zijn gebaseerd op de tijdzone van de oppas.
Marry heeft een heerlijke dag gehad. Gewandeld in het bos, veel geknuffeld, ze liep al kwispelend rond. Dat wil ze wel vaker!
Onze hond Grey heeft voor het eerst buiten de deur gelogeerd, bij Marian en familie. Dat is erg goed bevallen, hij heeft het prima naar z'n zin gehad! Zo goed zelfs dat we bang waren dat hij niet meer met ons mee naar huis wilde. Marian woont vlak bij mooie losloop gebieden waar ze met Grey uitgebreid gewandeld heeft, we kregen daar hele leuke foto's van tijdens de logeerpartij. Voor ons: A home away from home!