



























RRiqi
Liefdevolle hondenoppas
Rotterdam
Over Riqi
Vanaf jongs af aan ben ik opgegroeid met dieren. Ze waren altijd een belangrijk deel van mijn leven en hebben mijn liefde voor de natuur gevormd. Die passie bracht me uiteindelijk ook bij mijn werk in een natuurpark, waar ik dagelijks met dieren en de buitenlucht bezig mocht zijn. Het verzorgen, observeren en omgaan met dieren voelde voor mij als iets natuurlijks het gaf me rust en energie tegelijk.
Maar onze grootste trots is zonder twijfel onze lieve Winnie. Hij is een kruising tussen een miniatuur poedel en een Pekinees, en inmiddels 15 maanden oud. Winnie is speels, vrolijk en ontzettend aanhankelijk. Hij maakt elke dag een beetje mooier met zijn enthousiasme, gekke fratsen en knuffels. Hij is nieuwsgierig, dol op andere honden en vindt het heerlijk om buiten te ravotten.
Bij ons krijgen honden een liefdevolle en rustige omgeving waarin ze echt deel uitmaken van het gezin. We zorgen voor een fijne balans tussen beweging, ontspanning en persoonlijke aandacht. Spelen, knuffelen en vachtverzorging horen daar vanzelfsprekend bij. De honden verblijven in huiselijke sfeer samen met onze eigen hond Winnie en worden behandeld alsof het onze eigen dieren zijn.
Elke dag maken we drie wandelingen van ongeveer 30 minuten, meestal in het park achter ons huis. Dat is een rustige, groene plek waar honden lekker kunnen snuffelen en vrij bewegen. Daarnaast hebben we een ruime, veilig omheinde tuin waar ze los kunnen rennen en spelen. Direct achter de tuin ligt ook nog een groot grasveld waar we regelmatig heen gaan.
We nemen maximaal twee honden tegelijk in huis, zodat er genoeg rust en aandacht is voor elk dier. De honden zijn overdag vrijwel nooit alleen. We zijn veel thuis en als we ergens naartoe gaan, is dat vaak naar plekken waar honden welkom zijn, dus ze kunnen dan gewoon mee. Als ik er een keer niet ben, is mijn dochter van 16 jaar thuis. Zelf werk ik aan de overkant van ons huis, op slechts twee minuten lopen, waardoor ik altijd snel weer thuis kan zijn als dat nodig is.
De gastdieren verblijven gewoon in huis, samen met Winnie. Ze mogen samen slapen of, als dat beter past, in een aparte maar rustige ruimte dichtbij.
Wij zullen doormiddel van een gesprek ons aanpassen aan de eisen van uw hond. Foto's van uw huisdier zijn altijd mogelijk.
Medicatie kunnen wij toedienen maar graag met een papier met handtekening als toestemming bewijs. Graag ook het eten van uw dier meenemen voor de benodigde overnachtings dagen.
Belangrijk:
- zorg ervoor dat uw hond schoon in voordat u hem brengt.
- als u hond vlooien heeft, nemen wij hem niet.
- agressieve honden nemen wij ook niet. Dus bijt u hond dan nemen wij hem niet.
Riqi biedt ...
Bij Riqi thuis
Logeren
Je hond logeert bij de oppas thuisvanaf € 24 /nacht, € 8 /Extra huisdierDagopvang hond
Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppasvanaf € 10 /dag, € 5 /Extra huisdierBij jou thuis
En verder ...
Riqi kan accepteren
Annuleringsbeleid
Beschikbaarheid
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|

